Rekonštrukcia bytu – Bratislava ale aj ďalšie mestá

Kompletná alebo čiastková rekonštrukcia bytu presne podľa vašich predstáv

Čaká vás rekonštrukcia bytu alebo rekonštrukcia domu a hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá zastreší všetky potrebné práce? Ponúkame komplexné stavebné riešenia bez ohľadu na veľkosť bytu. Rekonštrukcia bytového jadra, prerábka kúpeľne, spojenie kuchyne a obývačky do jednej veľkej miestnosti – rekonštrukcia bytu dopadne presne podľa vašich predstáv. Zastrešíme menšie úpravy aj veľké stavebné zásahy. Rekonštrukcia bytu v našom ponímaní predstavuje jeho prispôsobenie tak, aby v maximálnej miere vyhovoval vášmu životnému štandardu. Cieľom je dodať mu novú citovú hodnotu pre vás a zároveň zvýšiť aj jeho finančnú hodnotu na realitnom trhu v prípade, ak sa ho v budúcnosti budete usilovať predať či prenajať.

Rekonštrukcia bytu, ktorá sa oplatí po všetkých stránkach

Naša stavebná firma poskytuje profesionálne služby v oblasti kompletných aj čiastkových rekonštrukcií bytov, pričom zohľadňujeme vaše individuálne požiadavky a rozpočet. Ak hľadáte kompletnú rekonštrukciu bytu a kľúčovú rolu pre vás hrá cena, sme tu, aby sme vám poskytli cenovú ponuku, ktorá je nielen konkurencieschopná, ale aj realistická s ohľadom na rozsah a kvalitu prác.

V oblasti rekonštrukcie bytov v Bratislave a ďalších mestách sme si vybudovali silnú pozíciu vďaka našej spoľahlivosti a presnosti. Či už ide o rekonštrukciu panelákového bytu alebo o prerábku starších typov bytov, či rôzne murárske práce, vždy dbáme na to, aby výsledok bol nie len esteticky príťažlivý, ale aj funkčný a trvanlivý. Sme hrdí na to, že rekonštrukcia bytov v Bratislave a okolí s nami predstavuje spoľahlivý proces s garanciou kvality. Naši odborníci sú pripravení zastrešiť všetky potrebné práce – od návrhu cez realizáciu až po finálne úpravy. Pripravte sa na premenu vášho bytu do nového, sviežeho vzhľadu, ktorý poskytne nielen pohodlie a funkčnosť, ale aj zvýši jeho hodnotu na realitnom trhu.

Férovosť, komplexnosť a kvalita

Cieľom našej práce je vytvoriť z vášho bytu miesto, kde sa budete cítiť príjemne a ktoré bude reflektovať váš osobný štýl. Rekonštrukcia bytu s nami predstavuje proces, pri ktorom sa venujeme každému detailu – od výberu materiálov až po finálnu realizáciu. Chápeme, že každý byt je jedinečný, a preto sa vždy snažíme nájsť riešenia, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a predstavám.

Cena rekonštrukcie je stanovená s ohľadom na všetky uvedené faktory, pričom vždy garantujeme transparentnosť a férový prístup. Sme tu, aby sme vám pomohli premeniť váš byt na miesto, ktoré bude nielen krásne, ale aj funkčné a pohodlné. Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú ponuku a konzultáciu, a presvedčte sa o kvalite našich služieb. Spolu vytvoríme domov, o ktorom ste vždy snívali.

Ste z Bratislavy alebo okolia? Naplánujte si rekonštrukciu načas a podľa dohodnutého rozpočtu

Zverte nám svoju garzónku či niekoľkoizbový byt a za pomerne krátky čas z neho vytvoríme váš vysnívaný domov. Vždy sa snažíme, aby rekonštrukcia bytu vyústila do modernej a praktickej domácnosti. Garantujeme individuálny prístup, profesionálne skúsenosti, flexibilitu aj korektnosť. Zakladáme si na dodržaní časového aj finančného plánu, teda rekonštrukcia bytu bude dokončená včas a presne budete vedieť, koľko za ňu zaplatíte. Finálnu cenu ovplyvňuje niekoľko faktorov, ku ktorým o. i. patrí dispozícia a rozloha bytu, jeho vek aj aktuálny stav (novostavba, starší byt zdedený po starých rodičoch, v pôvodnom stave a pod.). V neposlednom rade sú to aj vaše individuálne predstavy a požiadavky, ako má rekonštrukcia bytu vyzerať a prebiehať (rozsah prác, použité materiály atď.).

Komplexné riešenia
pri rekonštrukcii bytu

Dbáme, aby rekonštrukcia bytu v čo najmenšej miere obmedzila váš životný komfort. Samozrejmá je obhliadka, na základe ktorej navrhneme najvhodnejšie riešenie spĺňajúce vašu predstavu aj rozpočet. Všetko detailne premeriame, urobíme si náčrty, poznamenáme si vaše požiadavky, bez ktorých rekonštrukcia bytu ani nezačne. Zastrešíme kompletný servis prác zahrňujúci menšie aj rozsiahlejšie stavebné zásahy. Tie vždy vykonáva poverený stavebný tím pozostávajúci z odborníkov. Či už bude potrebné maľovanie, výmena okien, búranie priečok, stierkovanie, položenie podláh alebo obkladov, sadrokartón a s ním súvisiace práce – vaša rekonštrukcia bytu bude v tých najlepších rukách.
Dobrá rada –  vzhľadom na zvýšenú hlučnosť a prašnosť nezabudnite upovedomiť susedov, že u vás bude prebiehať rekonštrukcia bytu. Najjednoduchší spôsob je uverejnenie oznamu na viditeľné miesto.

Rekonštrukcia s prihliadaním na všetky aspekty

Naša firma sa zameriava na zabezpečenie všetkých aspektov rekonštrukcie bytu, aby sme vám poskytli bezstarostný a hladký priebeh prác. S pochopením pre váš bežný životný rytmus a vašich susedov sa snažíme obmedziť prípadné nepohodlie, ktoré s rekonštrukciou môže súvisieť. Naše služby zahŕňajú komplexnú koordináciu prác od začiatku až do konca, vrátane služieb akými sú projektová činnosť, dodávka materiálov, dohľad nad kvalitou vykonaných prác a záverečné čistenie.

Rekonštrukcia bytu s nami znamená nielen kvalitné služby, ale aj transparentné a férové ceny. Pre konkrétnu cenovú ponuku neváhajte kontaktovať naše oddelenie zákazníckeho servisu. Spolu nájdeme najlepšie riešenie pre váš budúci domov v Bratislave alebo v inom meste.

Jednoizbový byt a garzónka

Základná cena 8 990 eur do 40 m2

Cena nazahŕňa obklady, dlažby, nábytok, podlahy a iné doplnkové vybavenie.

Dvojizbový byt

Základná cena 10 990 eur do 60m2

Cena nazahŕňa obklady, dlažby, nábytok, podlahy a iné doplnkové vybavenie.

Trojizbový byt

Základná cena 12 000 eur do 80 m2

Cena nazahŕňa obklady, dlažby, nábytok, podlahy a iné doplnkové vybavenie.