Rekonštrukcia v réžii profesionálnej firmy sa vždy vyplatí

Kompletná rekonštrukcia
vášho domu či bytu

Kedy je rekonštrukcia úspešná? Keď po jej skončení nadobudnete pocit, že bývate v novom.  Ak je teda rekonštrukcia zaradená do vašich krátkodobých či dlhodobejších plánov, vedzte, že k jej úspešnej realizácii potrebujete skúsených odborníkov, ktorí sa postarajú o komplexnosť a dôslednosť stavebných zásahov. Ponúkame overené riešenia, ktoré fungujú a ústretovú komunikáciu, vďaka ktorej ste perfektne informovaní počas celej doby trvania rekonštrukcie.

Harmonogram rekonštrukcie

Nebudeme vám klamať, rekonštrukcia je časovo aj finančne náročnejšou záležitosťou, avšak spoľahlivý a zodpovedný partner ako je Insomnium vás odbremení od mnohých starostí. Aby rekonštrukcia prebehla čo najhladšie, vždy sa v úvode dohodneme na obhliadke nehnuteľnosti, počas ktorej zhodnotíme jej aktuálny stav. Následne si vypočujeme vašu predstavu, teda čo a ako by ste chceli zmeniť. Veríme, že úspešná rekonštrukcia stojí nielen na kvalite materiálu a práce, ale aj na aktívnom dialógu. Vy nám poviete čo, my povieme ako. Po vzájomnej dohode sa pustíme do práce. Prvým úkonom sú búracie práce s ohľadom na nosné steny, aby nedošlo k ohrozeniu statiky. Odstránime obklady, dlažby, pôvodnú sanitu, starú maľovku… Následne sa odvezie stavebný odpad a rekonštrukcia pokračuje murárskymi prácami. Nechýba sadrokartón, resp. jeho montáž. Rozsiahlejšia rekonštrukcia je štandardne spájaná aj s výmenou elektrických rozvodov. Demontujeme staré okná a namontujeme nové (vrátane parapet). Vďaka stierkovaniu vyrovnáme steny a nahodíme omietky. Na záver nasleduje maľovanie, obkladačské práce a položenie podláh. Vymeníme staré radiátory za nové. Osadíme zárubne a interiérové dvere. Tým rekonštrukcia končí. Na vašich pleciach ostáva jediné – nový dom či byt zariadiť nábytkom a nainštalovať spotrebiče.

Pri plánovaní aj realizácii
rekonštrukcie nič nepodceňujeme

Rekonštrukcia má byť premysleným a zodpovedným rozhodnutím a rovnako premyslené a zodpovedné má byť aj jeho riešenie. O to sa postaráme – bez zbytočných komplikácií. Odbremeníme vás od úmorného zháňania materiálu aj vyškolených majstrov. Eliminujeme zbytočné státie prác, ktoré sa premietne aj do posunutia termínu rekonštrukcie. Každý stavebný zásah plánujeme po dôslednom zohľadnení všetkých podstatných aspektov. Samozrejme, aj vy musíte byť stotožnení s tým, že rekonštrukcia nejaký týždeň potrvá. Odmenou za trpezlivosť bude nový, komfortný a útulný interiér na mieru.

Kontaktný formulár

Online kalkulácia