Maľovanie priestorov – rýchlo, efektívne, bezpečne, kvalitne

Naše portfólio služieb zahŕňa aj maľovanie bytov, rodinných domov a rôznych spoločných priestorov. Vďaka moderným maliarskym technológiám dokážeme interiér vymaľovať rýchlo a dôsledne. Poradíme si s nízkymi aj vysokými stenami. Bez problémov zvládneme sadrokartón aj stropy. Naším heslom je prvotriedne maľovanie so zárukou. Preto používame kvalitné farby a ostatné príslušenstvo, ktoré nám prácu nielen uľahčí a urýchli, ale zároveň sa postará o rovnomerne nanesený náter. Ešte predtým, než začneme maľovanie, zoškrabeme starú maľbu a odstránime zo steny odlupujúcu sa farbu, prach aj prípadnú mastnotu či pleseň. Poškodené steny opravíme. Následne ich ošetríme a začneme nanášať penetrak, vďaka ktorému farby lepšie priľnú na podklad. Po penetrácii je na rade maľovanie. Zvyčajne aplikujeme niekoľko vrstiev farby, aby nový želaný odtieň dobre prekryl pôvodný náter.

Pri maľovaní venujte pozornosť výberu farieb

Na prvý pohľad vyzerá maľovanie jednoducho, avšak ukrýva v sebe mnoho aspektov, ktoré je potrebné dôsledne zvážiť. Ako experti na maľovanie dávame do pozornosti naše odborné poradenstvo pri výbere farieb. Farby totiž spĺňajú praktickú aj estetickú funkciu. Zapamätajte si, že zvolená farba ovplyvní atmosféru celého priestoru, jeho svetelnosť, optickú veľkosť, pocitovú teplotu a v neposlednom rade vplýva aj na vašu náladu. Okrem výberu samotnej farby si maľovanie žiada aj dôsledný výber druhu farby (disperzné, akrylátové, lesklé, matné, vodoodolné…). Maľovanie realizujeme s ohľadom na prísne dodržiavanie bezpečnosti pri práci a ochrany zdravia aj vášho majetku.

Kvalitné maľovanie
so zárukou

Maľovanie začíname úpravou podkladu, aby bol finálny výsledok bez fľakov, trhlín a iných nepravidelností. Podľa dohody vymaľujeme steny, stropy, ale aj zárubne či radiátory. Nech už potrebujete vymaľovať jednu izbu, celý byt alebo dom – u nás ste na správnej adrese. Nemusíte sa o nič starať – poodťahujeme a zakryjeme nábytok, a taktiež si so sebou prinesieme potrebné náčinie. Maľovanie je zvyčajne predposlednou fázou, ktorou končí rekonštrukcia domu či rekonštrukcia  bytu. Potom nasledujú už len dokončovacie práce a odovzdanie aj vyúčtovanie diela.
Ak vás čaká rekonštrukcia staršieho objektu či budovanie novostavby, určite budete potrebovať špecialistov na maľovanie, stierkovanie a ostatné stavebné zásahy. Radi sa staneme partnerom aj pri vašom stavebnom projekte.

Kontaktný formulár

Online kalkulácia