Rekonštrukcia domu – Bratislava ale aj ďalšie mestá

Kompletná rekonštrukcia domu
– od podlahy až po povalu

Rekonštrukcia domu je najčastejšie realizovaná z troch dôvodov – nefunkčnosť, opotrebovanie (a s tým spojená estetika) a nedostatočný komfort. Bývajte aj vy moderne a zároveň prakticky. Prispôsobte si svoj domov tak, aby v maximálnej miere napĺňal potreby všetkých členov domácnosti. Rekonštrukcia domu môže byť z časového hľadiska rôzna. V prípade dlhodobej rekonštrukcie ide zvyčajne o situáciu, keď klient kúpi nehnuteľnosť a pred nasťahovaním si ju chce prispôsobiť na mieru. Výhodu je, že objekt ešte nie je v prevádzke, čiže nedochádza k žiadnym obmedzeniam chodu domácnosti. Jednorázová rekonštrukcia domu sa zvyčajne týka konkrétneho priestoru – prestavba kúpeľne, spojenie kuchyne a obývačky do jednej miestnosti, zväčšenie detskej izby a pod. Vykonáva sa najmä vtedy, ak aktuálna dispozícia časti domu nie je vyhovujúca.

Ste z Bratislavy alebo okolia? Doprajte si modernú a praktickú domácnosť

Zastrešujeme celé portfólio prác, ktoré si rekonštrukcia domu vyžaduje. Zaistíme, aby pracovné úkony na seba plynulo nadväzovali. Výsledkom bude rýchlo napredujúca rekonštrukcia domu podľa vašich predstáv. Podlahy, steny, priečky, obklady, sadrokartón, okná, maľovanie… – zodpovedne posúdime aktuálny stav nehnuteľnosti. Zakladáme si na individuálnom prístupe, pretože len tak je možná rekonštrukcia domu na mieru, ktorá zvýši komfort bývania. Materiálové aj technologické možnosti sú mimoriadne rozmanité a aj vďaka ním môže rekonštrukcia domu viesť k vytvoreniu priestoru, ktorý bude dokonale odrážať váš osobný štýl a vkus. Náš skúsený pracovný tím, moderné technické a strojové zariadenie, odborné poradenstvo a roky praxe sú zárukou, že rekonštrukcia domu bude úspešná.

Zastrešíme celý proces
rekonštrukcie domu

Rekonštrukcia domu, podobne ako aj rekonštrukcia bytu, je štandardne spájaná s mnohými logickými otázkami – Kedy a ako začať? Koľko bude stáť? Je potrebné nakúpiť nejaký materiál? Nemusíte sa trápiť nad odpoveďami. Spolu si sadneme a detailne sa pozrieme na váš dom, posúdime jeho dispozičné riešenie aj aktuálny stav. Vypočujeme si vaše návrhy na želané zmeny. Po starostlivom uvážení predostrieme naše riešenie, t. j. ako by mala rekonštrukcia domu prebiehať. A to s dôrazom na optimalizáciu nákladov. Nasleduje dohoda o rozsahu a postupe stavebných prác, na základe ktorej pripravíme cenovú kalkuláciu aj čo najpresnejší časový odhad realizácie prác. Po odsúhlasení môže začať rekonštrukcia domu.